شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

دوشنبه 17 شهريور 1393
Like0
اینتل نخستین مچ‌بند هوشمند لوکس جهان را عرضه نمود
اینتل نخستین مچ‌بند هوشمند لوکس جهان را عرضه نمود
 

intel MICA

شرکت‌های فراوانی برای عرضه مچ‌بندها و دستبندهای هوشمند اقدام کرده‌اند ولی تمامی این محصولات، بیشتر جنبه دیجیتالی خود را حفظ کرده بودند و به جنبه‌های ظاهری این ابزار توجه کمتری می‌کردند ولی اینتل نخستین مچ‌بند هوشمند لوکس جهان را عرضه نمود که MICA نام دارد.

این مچ‌بند هوشمند به یک نمایشگر یاقوت کبود مجهز است که در کنار آن چند سنگ قیمتی نیز برای تزئین این مچ‌بند هوشمند به کار گرفته شده است و طراحی ظاهری آن در نخستین نگاه تقریبا محال است شما را به یاد یک مچ‌بند هوشمند بیندازد و ممکن است فکر کنید تا با یک دستبند لوکس زنانه روبرو هستید.

این مچ‌بند قرار است در مراکز فروش ابزارهای لوکس نیویورک در کشور ایالات‌متحده آمریکا به فروش برسد و خبری از فروش آن در مراکز عادی فروش فناور‌ی‌های دیجیتالی نیست. نام این مچ‌بند هوشمند از حروف اول عبارت «My Intelligent Communication Accessory» تشکیل ‌شده است که این عبارت به معنی «لوازم جانبی ارتباطی هوشمند من» است.

البته این محصول را نمی‌توان تنها محصولی دانست که در این رده به بازار عرضه خواهد شد زیرا علاوه بر آن یک گردنبند استیل ویژه با نام Misfit Bloom عرضه شده است که دارای سیستم‌های کنترل فعالیت‌های فیزیکی است و با قیمت 80 دلار به مخاطبین عرضه می‌شود. علاوه بر این نیز یک انگشتر لوکس هوشمند نیز با قیمت 195 دلار عرضه شده است که با کمک سیستم‌های نوری و ایجاد لرزش خواهد توانست تا نوتیفیکیشن‌های تلفن همراه شما را به شما اطلاع بدهد.

این سه محصول، با هدف قرار دادن مخاطبین مونث، به بازار عرضه شده است و نمی‌توان انتظار داشت که آقایان به سراغ خرید این ابزار بروند ولی مخاطبینی که فناوری‌های دیجیتالی برای آن‌ها از ارزش کمتری نسبت به ابزارهای لوکس برخوردار است نیز ممکن است به این محصول جذب شوند و این امر می‌تواند بازار جدیدی را برای فناوری‌های پوشیدنی به ارمغان بیاورد.

مچ‌بند هوشمند MICA توسط شرکت اینتل مهندسی شده است و قرار است تا در تعطیلات پایان سال جاری میلادی به بازار عرضه شود ولی هنوز قیمت دقیق آن مشخص نشده است و تنها قرار است تا قیمت این ابزار در بازه کمتر از 1000 دلار باشد.

ازجمله خدماتی که این مچ‌بند هوشمند به کاربران خود ارائه می‌کند می‌توان به مواردی مانند دریافت نوتیفیکیشن، پیام کوتاه، استفاده از تقویم، سیستم یادآوری قرارهای ملاقات، زنگ هشدار و درنهایت نیز ارسال نوتیفیکیشن به‌طور مستقیم از طریق این مچ‌بند اشاره نمود. سیستم‌ ارتباطی این محصول قرار است تا از شبکه اینترنتی 3G پشتیبانی کند و به‌این‌ترتیب می‌توان حتی بدون نیاز به متصل کردن آن به تلفن همراه هوشمند نیز از آن استفاده نمود. شارژ این مچ‌بند نیز با کمک کابل‌های USB انجام خواهد شد.

 

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.