شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

چهارشنبه 05 شهريور 1393
Like0
روبات خانگی بجای حیوانات خانگی
روبات خانگی بجای حیوانات خانگی

 

روبات خانگی بجای حیوانات خانگی

 

باشگاه خبرنگاران؛ ساخت روبات های خانگی این روزها در حال گسترش است روبات هایی که می تونند شما را سرگرم کنند و یا حتی یک جورایی به عنوان تزئین خانه شما باشند. مثل ساخت همین روباتهای ماهی که می تونند در آکواریوم اتاق شما جای ماهی های واقعی را بگیرند.

به تازگی کمپانی Sphere ماهی روباتی بنام LumiPuff ساخته است که می تواند توسط بلوتوث و برنامه ای که بر روی تلفن هوشمند نصب می شود، کنترل شود. همچنین یک آکواریوم جذاب بنام "کپسول” برای این ربات تدارک دیده شده است.
این محصول اولین ماهی روباتیک و آکواریوم با شارژ بیسیم است که تابحال ساخته شده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید محفظه دایره ای دارای یک شارژر بیسیم می باشد که بطور خودکار انرژی مورد نیاز ماهی های ربات را فراهم می کند. در زیر این محفظه پایه ای قرار دارد که برای قرار دادن این تنگ بر روی سطوح بکار می رود. همچنین این پایه برای شارژ کردن و برقراری ارتباط با ماهی ها برای آگاهی از وضعیت و مکان قرار گیری آنها بکار می رود.

هنگامی که به این محفظه ضربه ای بزنید مانند تنگ های واقعی، ماهی عکس العمل نشان می دهد. همچنین با نرم افزار مربوطه شما می توانید رنگ ماهی ها را به دلخواه تغییر دهید و  روی ماهی هایتان نام بگذارید. همچنین موقعی که ماهی گرسنه است هشداری دریافت می کنید و اگر به موقع به ماهی غذا ندهید LumiPuff می میرد و از حرکت می ایستد.
تولید انبوه این محصول از سال ۲۰۱۵ آغاز می شود. پیش فروش این ماهی با قیمت ۱۷۰ دلار از اوایل سال آینده میلادی آغاز می شود و پس از آن قیمت این ماهی  در فروشگاه ها ۲۷۰ دلار می باشد

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.