شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

شنبه 14 تير 1393
Like0
لیوان هوشمند
علاوه بر تبلت‌ها، اولترابوک‌ها، تلفن‌های هوشمند و نوت‌بوک‌ها، غرفه‌های کمپانی بزرگ در نمایشگاه CES 2014 شامل کالاهای تبلیغاتی همچون لیوان‌ها و فنجان‌ها نیز می‌شود.
لیوان هوشمند
علاوه بر تبلت‌ها، اولترابوک‌ها، تلفن‌های هوشمند و نوت‌بوک‌ها، غرفه‌های کمپانی بزرگ در نمایشگاه CES 2014 شامل کالاهای تبلیغاتی همچون لیوان‌ها و فنجان‌ها نیز می‌شود. اما شاید مشاهده‌ی خبرنگاران فراوان در حاشیه‌ی لیوان به نمایش درآمده در غرفه‌ی محصولات اینتل کمی عجیب به‌نظر برسد. با ما همراه باشید تا با لیوان اینتل با قابلیت نمایش اعداد و حروف آشنا شوید.
شاید مشاهده‌ی اعداد و نوشته‌های قابل تغییر و درخشان روی این لیوان تا حدودی پاسخ سوال را داده باشد. با استفاده از یک اپلیکیشن همراه، می‌توان اعداد، حروف و شکلک‌های مختلفی را در رنگ‌های متنوع روی لیوان ایجاد کرد. علاوه بر این، اینتل نمونه‌ای از سرویس Nursery را به نمایش گذاشته است که می‌توان با استفاده از LED موجود روی لیوان، از علایم حیاتی نوزاد که توسط به‌کارگیری رایانه‌ی ادیسون مطلع شد.
این ایده هنوز در مرحله‌ی تولید به‌عنوان یک مدل مفهومی است ولی اینتل در نظر دارد تا با همکاری یک تولیدکننده‌ی ظروف چینی که در شهر جیانگ‌جینگ چین قرار دارد، این محصولات را به بازار عرضه کند. کارخانه‌ی مورد نظر سابقه‌ای 2000 ساله را در تولید محصولاتی چینی دارد، اما اخیرا مشکلات مالی گریبان‌گیر این کمپانی شده است.
مطمئنا هنوز زمان ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد زمان عرضه و قیمت تعیین شده برای این محصول توسط اینتل نیست. این محصولات کاربردهای مختلفی خواهند داشت که از جمله‌ی آن می‌توان به استفاده از این ظروف در رستوران‌ها اشاره کرد. برای مثال می‌توان نام نوشیدنی سفارش داده شده را روی لیوان نشان داد و پس از ارائه‌ی آن به مشتری، با استفاده از سنسورهای موجود، دمای نوشیدنی را در اختیار فرد مورد نظر قرار داد تا برای مثال قبل از سرد شدن بیش از حد چایی خود، آن را نوش جان کند

 

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.