شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

سه شنبه 10 تير 1393
Like0
مرکز فرهنگی حیدر علی اف
مرکز فرهنگی حیدر علی گرافیک مجموعه فرهنگی در باکو، آذربایجان است.
مرکز فرهنگی حیدر علی اف
 

مرکز فرهنگی حیدر علی اف یک مجموعه فرهنگی در باکو، آذربایجان است.این مرکز فرهنگی که توسط معمار معروف بریتانیایی-عراقی ، زاها حدید طراحی شده است مجموعه ای از یک سالن کنفرانس ، یک موزه ، یک کتابخانه و پارکی به مساحت 9 هکتار می باشد.طراحی سفید رنگ و منحنی شکل این بنا ، آن را به یکی از زیبا ترین و عین حال مدرن ترین بنا های حال حاظر جهان مبدل نموده است.

 

مرکز فرهنگی حیدر علی اف ساختمانی به مساحت 101,801.0 مترمربع در باکو، آذربایجان است  که به خاطر معماری متمایز و روان، و حالت منحنی شکل اش و به دور از  زاویه های تیز ، معروف می باشد. زاها حدید پس از یک مسابقه در سال 2007 به عنوان معمار طراح مرکز حیدر علی اف منصوب شد. این مرکز که به عنوان ساختمان اولیه برای برنامه های فرهنگی  کشور طراحی شده ، به نوعی بیان کننده  احساسات فرهنگ آذری است .

تمامی توابع این مرکز، همراه با ورودی ها، به صورت چین هایی  در یک سطح  متوالی نمایان شده اند. این ساختمان در سال 2013 در دو فستیوال معماری جهان و فستیوال دوسالانه داخلی (Biennial Inside Festival) نامزد دریافت جایزه شد. مرکز حیدر علی اف  به طور رسمی در10 می  2012 افتتاح شد.


 

 

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.