شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

پنجشنبه 25 ارديبهشت 1393
Like0
نخستین همایش هوشمندسازی هتل ها در جزیره کیش برگزار می شود
نخستین همایش هوشمندسازی هتل ها در جزیره کیش برگزار می شود
نخستین همایش هوشمند سازی هتل ها همزمان با ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، هتلداری و فرصت های سرمایه گذاری از 26 تا 29 دی ماه سال جاری در جزیره برگزار می شود.
نفیسه مشعوف دبیر اجرایی نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، با اشاره به نقش معرفی  فرصت ها سرمایه گذاری در ایجاد بستر مناسب برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در کشور  گفت : در قالب نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، هتلداری و فرصت های سرمایه گذاری آخرین تولیدات و دستاوردهای مرتبط با صنعت گردشگری، تجهیزات هتل ها و صنایع وابسته معرفی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا  رایزن های فرهنگی از کشور های تایلند و مالزی و ترکیه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

مشعوف اضافه کرد: همزمان با این نمایشگاه  گردهمایی معاونت های گردشگری استان ها ی کشور با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می شود.

وی با اشاره به  برگزاری همزمان نخستین همایش هوشمند سازی هتل با  نمایشگاه صنعت گردشگری، هتلداری گفت : همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری، تجهیزات هتل ها و صنایع وابسته کنفرانس تخصصی هوشمندسازی هتل ها فرصت بازدید از نمایشگاه را برای مدیران هتل ها فراهم می سازد.

لازم به ذکر است که در این کنفرانس ،  مدیریت کیفیت ISO  در هتلداری،  معرفی خدمات و محصولات در فضای مجازی CO ، هوشمندسازی کنترل  و مدیریت انرژی در هتل ها از جمله محورهای سخنرانی اساتید و صاحبنظران هتلداری خواهد بود./ر

                 جهت مشاهده اطلاغات بیشتر به سایت http://tsmartlife.ir   مراجعه نمایید

مجری برتر هوشمند سازی ساختمان

۸۸۳۵۶۲۱۳

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.