شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

دوشنبه 22 ارديبهشت 1393
Like0
نگاهی بر چاپگرهای جوهر افشان اپسون در ایران
به واسطه این فن آوری تانک جوهر در کنار خود چاپگر و به عنوان یکی از اجزای بدنه آن عرضه می شد و دیگر نیازی به استفاده از کارتریج های جداگانه نبود.

نگاهی بر چاپگرهای جوهر افشان اپسون در ایران

 

 

 

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات؛ به واسطه این فن آوری تانک جوهر در کنار خود چاپگر و به عنوان یکی از اجزای بدنه آن عرضه می شد و دیگر نیازی به استفاده از کارتریج های جداگانه نبود. به این ترتیب که یک تانک مخزن جوهر در کنار چاپگر تعبیه شده بود که کاربر جوهر را به سادگی در آنها میریخت و از چاپگر استفاده می کرد. پس از اتمام هر رنگ جوهر نیز می توانست به راحتی تانک مربوط به آن رنگ را مجدداً پر کند. این فن آوری علاوه بر کاهش هزینه های چاپ، باعث راحتی کاربر، اطمینان از اصل بودن مواد مصرفی، تمیز ماندن محیط کار و بسیاری موارد دیگر می شد. اپسون از این فن آوری در نسل جدید چاپگرهای سیاه و سفید و رنگی خود بهره برد و سبک کاری جدیدی از چاپگرهای جوهر افشان را ارائه کرد.

به تازگی سری جدیدی از این چاپگرها روانه بازار شده است که از لحاظ کارایی راندمان بالایی دارند و در طراحی آنها از فن آوری های بهینه سازی شده ای استفاده گردیده است. این پرینترها که از سری L و M اپسون به شمار می روند برای کاربری های متفاوتی طراحی شده اند و هر کدام قابلیت های منحصر به فردی دارند. برای مثال مدل های M100 و M105 چاپگرهای سیاه و سفید به شمار می روند که قابلیت چاپ متون با سرعت بالا را دارند. اما پرینترهای سری L قابلیت چاپ رنگی دارند و مجهز به تانک جوهر چهار رنگ می باشند. البته مدل L800 که مخصوص چاپ عکس با کیفیت بسیار بالا است، یک چاپگر شش رنگ به شمار می رود و رنگ های شفاف و چشم نوازی را روی کاغذ عکس به جای می گذارد. مدل های L110 و L210 مخصوص مصارف خانگی و اداری هستند و مدل L210 علاوه بر چاپ، قابلیت گرفتن پرینت و اسکن را نیز دارد.
تمامی این محصولات در حال حاضر با گارانتی آواژنگ در بازارهای داخلی کشور موجود می باشند. آواژنگ همچنین جوهرهای اصلی این چاپگرها را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد تا از کیفیت بالای آنها اطمینان داشته باشند.

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.