شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

دوشنبه 22 ارديبهشت 1393
Like0
پروانه جدید PAPها محدودیت فناوری دارد
در بازنگری پروانه شرکت‌های PAP، تکنولوژی 4G و LTE ثابت به این پروانه‌‌ها اضافه نشد و با همان فناوری سیم مسی ۱۰ سال پیش پروانه‌ها در دست تمدید است

پروانه جدید PAPها محدودیت فناوری دارد

یک فعال بازار اینترنت گفت: در بازنگری پروانه شرکت‌های PAP، تکنولوژی 4G و LTE ثابت به این پروانه‌‌ها اضافه نشد و با همان فناوری سیم مسی ۱۰ سال پیش پروانه‌ها در دست تمدید است.
محمد علی یوسفی‌زاده در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: هفته گذشته آخرین نظر در خصوص پروانه‌های جدید از شرکت‌های PAP اخذ شد و گفته شده که این موضوع در جلسه این هفته کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مطرح خواهد شد.
این فعال بازار اینترنت کشور افزود: علیرغم صحبت‌هایی که در مورد لزوم تغییر رویه از تکنولوژی محور به سرویس محور در صدور پروانه‌ها مطرح شد؛ اما در پروانه بازنگری شده شرکت‌های PAP، محدودیت‌ تکنولوژی برداشته نشد و با همان فناوری سیم مسی 10 سال پیش پروانه‌ها در دست تمدید است.
مدیرعامل انتقال داده‌های آسیاتک تصریح کرد: به این ترتیب با توجه به شرایطی که سازمان تنظیم مقررات برای بازار متصور است، برخلاف انتظارها تکنولوژی 4G و LTE ثابت به پروانه‌ شرکت‌های PAP‌ اضافه نشد.
وی اظهار داشت: همچنین انتظار می‌رفت در تدوین پروانه‌های جدید، ارزیابی‌های چند ساله رگولاتوری از فعالیت 11 شرکت PAP مورد استفاده و موثر قرار گیرد؛ به این معنی که شرکت‌هایی که توسعه بیشتری در استان‌های کشور داشته‌اند و فعالیت خود را از مناطق سود‌ده به استان‌های کم‌سوده‌تر توسعه داده‌اند، از امتیاز بیشتری برخوردار باشند که علیرغم این انتظار هم‌اکنون تمام شرکت‌ها از شرایط یکسانی در پروانه‌های جدید «ندا» برخوردارند.

 

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.