شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

شنبه 20 ارديبهشت 1393
Like0
جمعیت کاربران آنلاین از مرز 3 میلیارد نفر گذشت!

تا پایان امسال، جمعیت آنلاین دنیا از مرز 3 میلیارد نفر خواهد گذشت که در حدود دو سوم این جمعیت در کشورهای در حال توسعه زندگی می‌کنند و جالب است بدانید که در حدود 32 درصد از این جمعیت نیز از طریق ابزارهای موبایل از قبیل گوشی و تبلت به اینترنت وصل می‌شوند.
اتحادیه بین‌المللی مخابرات با ارائه این گزارش اعلام کرد که آمارو ارقام ذکر شده نشان از موفقیت و پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح دنیا دارد.

Brahima Sanou مدیر دفتر توسعه مخابرات این اتحادیه در این رابطه اظهار داشت: در پس این آمار و ارقام داستان زندگی بسیاری از مردم قرار دارد... آنهایی که به لطف فناوری اطلاعات و ارتباطات کیفیت زندگی‌شان بهبود پیدا کرد. هدف ما نیز آن است که این فناوری را در اختیار مردم عادی قرار دهیم و فرقی ندارد که آنها در کجا ساکن باشند. ما می‌توانیم با ارزیابی جامعه اطلاعاتی میزان پیشرفت خود را بررسی نموده و با تشخیص خلأهای موجود در این عرضه به سمت توسعه اقتصادی و اجتماعی حرکت نماییم.
براساس گزارش اتحادیه بین‌المللی مخابرات، جمعیت آنلاین دنیا تا پایان سال جاری میلادی از مرز 3 میلیارد نفر خواهد گذشت که این رقم در حدود 40 درصد از کل جمعیت دنیا را دربر می‌گیرد. بر این اساس، 90 درصد از افرادی که به اینترنت دسترسی ندارند هم در کشورهای در حال توسعه زندگی می‌کنند.
منطقه آسیا اقیانوسیه بیشترین جمعیت آنلاین دنیا را در خود جای داده است و این در حالی است که اروپا بالاترین تعداد کاربران موبایل دنیا (در حدود 75 درصد) را در خود دارد. تا پایان امسال، همچنین در حدود یک پنجم جمعیت آفریقا و در حدود دو سوم آمریکایی‌ها نیز به اینترنت متصل خواهند شد.
در این گزارش همچنین آمده است که جمعیت مشتریکن موبایل دنیا در حدود 2.3 میلیارد نفر می‌باشد. براساس گزارش اتحادیه بین‌المللی مخابرات، این بخش از بازار سریع‌ترین میزان رشد را دارد و تا پایان امسال رشد آن دو برابر خواهد شد؛ به این ترتیب تعداد کاربران اینترنت موبایل تا پایان امسال به رقم 7 میلیارد خواهد رسید که از این میزان 75 درصدشان در کشورهای در حال توسعه زندگی می‌کنند.

 

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.