شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

شنبه 20 ارديبهشت 1393
Like0
کسپرسکی و رونمایی از آخرین راهکارهای حفاظت از محیط های مجازی
کسپرسکی از جدیدترین راهکار امنیتی خود برای محیط‌های مجازی (Virtualization) به عنوان پیشرفته‌ترین راهکار امنیتی برای پلتفرم‌های VMware، Citrix و Microsoft رونمایی کرد.

به گزارش دریچه فناوری اطلاعات؛ این محصول نسبت به نسخه قبلی امکانات امنیتی بیشتری مانند کنترل برنامه‌های کاربردی و... را دارد و در قالب گواهینامه های انعطاف‌پذیری به مشتریان عرضه شده است. این محصول دارای مزایایی از جمله عملکرد بهتر در فضای مجازی، محافظت بی نظیر از فضای مجازی، ایتقرار و مدیریت آسان ویژه فضاهای مجازی و تنوع در گواهینامه ها و دسترسی ها می باشد.
قابلیت Hypervisor این محصول، درگیری تمامی ورودی و خروخی های سیستم، پردازنده و حافظه را به حداقل می رساند و از اسکن چندباره و غیر ضروری یک فایل روی چند ماشین مجازی جلوگیری می کند. به این ترتیب اثر منفی بر عملکرد سیستم به حداقل می رسد و بازده کارایی آن بالاتر می رود. همچنین این نسخه جدید از تمامی فن آوری های کلیدی مجازی سازی مایکروسافت و Citrix پشتیبانی می کند.

 

محافظت بی نظیر این محصول جدید کسپرسکی از طریق اتصال به پایگاه داده های ابری صورت می گیرد و محافظت بی وقفه ای در برابر تهدیدات ناشناخته انجام می شود. از این رو سطح حملات، آلودگی ها، آسیب ها و خسارات ناشی از اعمال سیاست های امنیتی با فیلترینگ ماشین ها مجازی در سطح دانه ها ریز (Granular) به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند.
امنیت تمام فضاهای مجازی و فیزیکی از طریق یک کنسول واحد مدیریتی صورت می گیرد که در دسرهای نصب نرم افزارهای جانبی را به کلی از بین برده و کلیه عملیات راه اندازی و اجرا در کمتر از شصت دقیقه به وسیله یک کاربر ساده قابل انجام است. تمامی تنظیمات اعمال شده توسط کاربر به صورت خودکار روی تمامی ماشین های مجازی استقرار پیدا می کنند و نیاز به تنظیم تک تک آنها نیست. نتیجه این کار افزایش بهره وری از طریق اعکال یک سیاست امنیتی واحد و ادغام امور روزمره IT برای فضاهای فیزیکی و مجازی یکپارچه می باشد.


 


 

تنوع در گواهینامه ها نیز به کاربر اجازه می دهد که بسته به میزان کاربری و سطح توقعی که از نرم افزار امنیتی خود دارد، نسخه درست را خریداری کند. از این طریق علاوه بر حذف امکانات و قابلیت های بدون استفاده، در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود. این گواهینامه ها همچنین بر حسب تعداد کاربران متصل به یک شبکه متغیر است. شرکت آواژنگ به عنوان نماینده رسمی کسپرسکی در ایران، ارائه کننده این محصول جدید با تمامی گواهینامه های آن می باشد.

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.