شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

سه شنبه 19 اسفند 1393
Like0
نصب و راه اندازی و اجرای انواع دوربین های مدار بسته با بهترین کیفیت
شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس با اجرای پروژه های امنیتی و دوربین های مداربسته در ساختمان اداری، تجاری و مسکونی بستر امن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.
نصب و راه اندازی و اجرای انواع دوربین های مدار بسته با بهترین کیفیت

 

دوربین های مدار بسته (CCTV)

  • ارائه خدمات با بهترین کیفیت: یکی از اصلی ترین اهداف ما ارائه بهترین کیفیت نصب و انجام پروژه ها مطابق استانداردهای عمومی نصب است. شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس می کوشد تنها از تجهیزاتی استفاده کند که از استانداردهای بالایی چه از نظر کیفیت ساخت و چه از نظر بهره وری قیمت برخوردار باشند.
  • آموزش مشتریان: آموزش مشتریان پیش و پس از ارائه خدمات از دیگر اهداف آرامیس است. این شرکت می کوشد تا از طریق آموزش کامل و دقیق مشتریان امکان انتخاب بهترین محصولات مناسب نیاز آنها را برایشان فراهم آورد.
  • اعتماد سازی: متاسفانه در بازار فعلی ایران بسیاری از اصول منصفانه رقابت تجاری به سادگی زیر پا قرار داده می شوند. این امر منجر به کاهش اعتماد مشتریان و مشکل شدن امکان انتخاب شرکای تجاری و خدماتی مناسب می گردد.
  • خدمات پس از فروش: شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس ارائه خدمات پس از فروش را یک وظیفه می داند. این وظیفه در راستای خط مشی اعتماد سازی شرکت و با هدف جذب بیشتر رضایت مشتریان صورت می گردد. با توجه به استفاده از تجهیزات با کیفیت در طول نصب خدمات پس از فروش معمولا بخش اندکی از خدمات شرکت را شامل می شود.
  • جذب نیروهای متعهد و مجرب: ارائه خدمات مناسب و جلب رضایت مشتری تنها از طریق جذب نیروی انسانی متعهد و آموزش مناسب آنها امکان پذیر خواهد بود. با توجه به برخورد اجتماعی نیروهای شرکت با مشتریان این شرکت همواره کوشیده است تنها از افرادی برای ارائه خدمات استفاده کند که با اصول اجتماعی برخورد با مشتری اشنایی کافی را دارند و به طور کامل قابل اعتماد هستند.
  • دوری از مشتریان خریدار قیمت: مشتریان خریدار قیمت مشتریانی هستند که در انتخاب خود هنواره قیمت را به عنوان اولین و تنها اصل انتخاب مد نظر قرار می دهند. این مشتریان می کوشند از هر طریق ممکن (حتی کاهش جدی کیفیت خدمات) هزینه های خود را کاهش دهند.
  • رعایت اصول تجارت منصفانه: تجارت منصفانه به معنای به وجود آوردن یک فضای برد-برد برای مشتری و مجری است. شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس به عنوان یک مجری سیستم های حفاظتی همواره کوشیده است با توجه به حجم خدمات انجام شده سود خود را تنظیم کند و از ایجاد هزینه های مضاعف برای مشتری یا سوء استفاده از اعتماد مشتری در جهت جذب سود بیشتر دوری کند.
  • کاهش مسئولیت های مشتری: بیشتر مشتریان سیستم های حفاظتی اطلاعات اندکی در رابطه با عمکلرد و جزئیات این سیستم ها دارند. یکی از مسئولیت های این شرکت کاهش مسئولیت های مشتریان در رابطه با سیستم نصب شده است.

کارشناسان فنی شرکت می کوشند از طریق اطلاع رسانی و آموزش امکان استفاده درست از تجهیزات را برای تعداد بیشتری از مشتریان ایجاد نمایند با این حال مشتریانی که این امر را مشکل می بینند میتوانند مسئولیت خدمات دوره ای سیستم را به شرکت واگذار نمایند.

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.