شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس

مشاوره طراحی و مجری خانه های هوشمند

یکشنبه 14 ارديبهشت 1393
Like0
شهر هوشمند
شهرهای هوشمند در آینده نزدیک
شهر هوشمند

 شهر هوشمند:

 

24سال قبل،انداره گوشی های موبایل، با گهواره ای که دوران کودکی در آن میخوابیدم یکی بود یا کابل تلویزیون یک تکنولوژی جدید فوق العاده بود که دنیای تغییرات را نمایش میداد.

تصور شهرها و کشورها در سال 2060 بسیار سخت است.در بیست سال گذشته ،توسعه تکنولوژی در از هر لحاظ رشد بسیار سریعی داشته است. اما نگرانی بی وقفه شهروندان در مورد حمایت از محیط زیست شدت یافته است.استفاده از منابع انژی تجدیدپذیر مثل آب و نور خورشید ، محصولات غیر مضر طبیعت و بازیافت موضوعاتیست که به طور عمده در مدارس،رسانه ها و شبکه های اجتماعی مورد بحث قرار میگیرد.

یکی ازدل نگرانی هایی  که در صدد کمک به ساخت سازه های کارآمد با  گردآوردن تمام تکنولوژی های جدید برای کمک به توسعه ارتباطات در جهت حمایت و حفظ محیط زیست است.این دلنگرانی ها برای شکل گرفت شهرهای هوشمند و نگرانی جدیدی که از دل موفقیت های بزرگ جهانی در سیستم های اتوماتیک خانه ها و ساختمان ها بیرون می آید.

خلق کردن واقعی  یک شهر هوشمند با تجهیزات  فوق العاده، از نقشه کشی برای یک شهر مدرن مهمتر است.در هسته مرکزی این خلق،تجمع تمامی سرویس های عمومی را باید در نظر گرفت.در ساخت یک شهر هوشمند بر سه جنبه اقتصادی،اجتماعی و زیست محیطی تاکید می شود.

یکی از شهرهای هوشمند حیرت انگیز از نقطه نظر زیست محیطی و مصرف انرژی،شهر هوشمند مالانگا در اسپانیاست،جایی که بسیاری از تکنولوژی های پیشرفته در طی 4 سال اخیر در آن پیاده سازی شده است.یکی از شهرهای هوشمند دیگر الیکانت است که تمام شهروندان برای استفاده از سرویس های عمومی مثل حمل و نقل و استفاده از کتابخانه ها باید از کارت هوشمند استفاده کنند.شهرهوشمند  فروتیلار در جنوب شیلی با استفاده از طراحی  توسعه یافته و استفاده از منابع طبیعی غیر مضردر اسپانیا  به  کشورهای مدرن امریکای بسیار شباهت دارد.

زندگی نسل جدید شهروندان محترم فقط در افزایش  تکنولوژی های جدید خلاصه نمی شود بلکه باید  فرهنگ جدیدی ایجاد شود تا ارتباطات و همیاری بین افراد ارتقاء پیدا کند.انتظار میرود در سال 2030 ،60% از جمعیت کل جهان در شهرها زندگی کنند،در سال 2050 این جمعیت 10% دیگر افزایش پیدا میکند.آیا هنوز زمان آن نرسیده که سبک زندگی خود را متحول کنیم؟

ما تکنولوژی کارآمدی برای کاهش سطح مصرف منابع انرژی محدود را برای  محل زندگی ایده آل شما ارائه می دهیم که جامعه سالم با انواع مختلف زندگی میسازد.

توسعه فناوری هوشمند آرامیس

لینک های برگزیده

محصولات

خبرنامه آرامیس

تهران
88357237
09121355539

info@aramishome.com

aramishome.com

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت توسعه فناوری هوشمند آرامیس محفوظ مي باشد.